Fitland.ee

Esileht / Tutvustus

Tutvustus

Fitland soovib tuua Eesti inimesteni unikaalseid ning kvaliteetseid rõiva brände. Hetkel on Fitland valikus LABELLAMAFIA ning LAMAFIA kõrgkvaliteetsed rõivad, mis on esindatud enam kui 80-s riigis globaalselt. Labellamafia tooteid tunnustatakse kvaliteedi, materjali, innovaatilise disaini ja isikliku lähenemise poolest.

Fitland koostöös Labellamafia-ga pakub võimalust osa saada tõenäoliselt parimatest toodetest kõigile, sealhulgas pühapäeva sportlasele, rühmatreeningu huvilisele, jooksuharrastajale, jõusaali jaoks pühendanutele ning aktiivse eluviisiga igapäevaselt pühendunud sportlasele.

Samuti leiab meie valikust Perfect Nutrition toidulisandeid, mis on tuntud üle maailma oma puhta koostise ja kvaliteedi osas.

 Tänasel päeval on Labellmafia kaubamärk esindatud enam kui 700-s poes Brasiilias ning 200-s poes globaalselt. Kaubamärk on tunnustatud kui fitness rõivaste kuulsaim tootja. Läheneb samale staatusele ka tänavamoe suunas. Seda fakti kinnitavad fitness modellid, kes usuvad Labellamafiasse ning väärtustavad seda kvaliteeti, kandes ainult Labellamafia tooteid (Michelle Lewin, Alice Matos, Larissa Reis jne.). Tooted on väga kvaliteetsest materjalist ning läheneb personaalset isikupära arvestades disainile. Tehas on disainerite enda investeeringutega toodetud, mis tagab kvaliteetsed õmblused ning trükised ja tikandid. Erinevalt masstoodangust, mis valmistatkse näiteks Hiinas. LABELLAMAFIA läheneb toodetele tehnoloogiliselt ja isikuliselt, et keha energia saaks treeningutel maksimaalselt kasutatud ning keha kuju on toetatud ja trimmiv.