Fitland.ee

Esileht / Ole nähtav!

Ole nähtav!

Ole nähtav!

20.03.2018
Ole nähtav!

Õues läheb peaaegu igapäevaga soojemaks ning päike ja kevade lõhn kutsuvad rohkem aega veetma väljas. Tänavatel on enam ja enam näha inimesi jalutamas, jooksmas ja pargis aega veetmas. Kevad on ametlikult alanud ning see kutsub rohkem aega veetma õues, juskui inimesed oleksid pääsenud „talve vangist“.

See kõik on väga tore ning nüüd näeb ka rohkem sportlasi liikumas ja trenni tegemas. Kuid selle kõige juures tasub meeles pidada, et pimedal ajal tuleb kanda ka helkurit ning olla nähtav.

Õhtul läheb pimedaks ning autojuhtidel on raske märgata inimesi, kes kõnnivad küll tee ääres, kuid on üleni musta riietatud. Sellises olukorras on õnnetus kerge juhtuma ning inimene on üldiselt see, kes saab vigastada. Kuid kui autojuht märkaks liiklejat varem, siis oskaks ta vastavalt sellele valida õige kiiruse ja trajektoori, et vältida ohtu.

Seega tuleb enne õue minekut kontrollida alati helkuri olemasolu ning seda, et see oleks õigesti ka kinnitatud ja paigutatud.

Helkurist, mis on taskus või kotis, ei ole paraku kasu. Veel parem variant on muidugi see, kui kannate riideid, kus on helkur juba küljes. Labellamafia valikus on palju retuuse naistele, toppe ja pusasid, kus on helkur juba küljes. Samuti leidub Lamafia valikus meestele väga stiilseid ning silmapaistvaid särke, pluuse ja veste. Need riided on omapärased, moekad ning nähtavad nii pimedal ajal kui valges ;)