Fitland.ee

Esileht / Kas valge sobib ikka treeningriiete värviks?

Kas valge sobib ikka treeningriiete värviks?

Kas valge sobib ikka treeningriiete värviks?

17.10.2018
Kas valge sobib ikka treeningriiete värviks?

Labellamafia valikus on palju valget värvi retuuse ning bra-sid ja treeningtoppe, mis näevad väga stiilsed ja kutsuvad välja, kuid kui klient on näiteks musta ja valge komplekti vahel, siis 99% tõenäosusega langeb valikust välja just valge. Isegi sellisel juhul kui valge set istus seljas paremini ning meeldis kliendile rohkem.

Põhjus on muidugi ilmselge ja lihtne, kardetakse valge rõiva määrdumist. Kui tumedate või kirjute rõivaste puhul ei märka igat plekki, siis valge riide puhul hakkab kohe see silma. Seega tuleb tõdeda, et valgeid rõivaid tuleb ka tihedamini pesta ning seega kulub riie kiiremini. Kõikidel neil hirmudel on muidugi tõepõhi all ning jõusaalis käies on suurem võimalus valgeid rõivaid ära rikkuda, kui tumedaid.

Kuid siiski soovitan igal naisel endale muretseda ka 1 valge treeningrõivaste komplekt. Valgete legginsitega tulevad nii tuhara- kui jalalihased palju paremini välja. Samuti näed sa ise oma treeningtulemusi valgetes rõivastes paremini kui tumedates või kirjutes. Lihased joonistuvad palju efeksemalt välja ning kui sul on ilus keha, siis miks seda peita ;) ?

Kandes valget tundub su nahatoon ka tumedam. Proovi järgi...pane selga valge pluus ja siis tume pluus ning tee endast pilt ja võrdle neid. Tulemus on täitsa erinev, kuigi nahatoon on tegelikult sama.

Trenni minnes peame tihti tegelema riiete probleemiga ning mõtlema läbi, milliste retuuside juurde milline pluus panna. Teinekord võtab see aega nii kaua, et jääd rühmatreeningusse hiljaks või loobud üldse trenni minemast, sest midagi ei sobinud justkui kokku. Ka selles osas on valge hea valik. Paned valged retuusid ning saad selle juurde lisada ükskõik millist värvi topi või vastupidi.

Tahad hea välja näha, kanna valget, ka treeningsaalis!

Ole julge ning ära muretse plekkide tekkimise pärast, vaid naudi oma keha liikumist peeglist vaadates. Nagu tuntud kaubamärgi tootja ütleb: „ Sa oled seda väärt!“ ;)