FITLAND - LABELLAMAFIA - PERFECT NUTRITION

Esileht / BCAA + GLUTAMIIN 1,0KG

BCAA + GLUTAMIIN 1,0KG

24,50 € 49,00 €

NAISED
   Kleidid / Seelikud
   Retuusid
   Jakid
   Püksid
   Särgid / Topid
   Pükskostüümid / Bodid
   Aksessuaarid
   Bikiinid / Pesu / Trikood


 MEHED
   Püksid
   Särgid


JALANÕUD
   Jalanõud


INFO
   Suuruste tabel 


TOIDULISANDID
   Toidulisandid

Informatsioon Perfect Nutrition BCAA Glutamiin 10000 2:1:1– 1KGBCAA + GLUTAMIIN (ing. k. branched chain amino acids) ehk hargnenud ahelaga aminohappeid on valiin, leutsiin ja isoleutsiin. BCAA manustamisel on täheldatud väga teretulnud kõrvalmõju: nimelt aitavad nad lahti saada rasvkoest talje piirkonnas. Vaatamata rohkele valguliste toidulisade kasutamisele langeb sportlastel treeningu lõpuks testosteroonitase, kuid küllaldase treeninguaegse hargnenud ahelaga aminohapetega varustatuse korral on organism võimeline säilitama soodsamat testosterooni-kortisooli suhet, mille tulemusena võimendub ka treeningefekt (Kraemer 1988). Hiljem on saadud kinnitust, et hargnenud ahelaga aminohapete treeningueelne manustamine väldib testosteroonitaseme langust (Carli, Bonifazi, Lodi et al. 1992).

Antud toode on unikaalne, sest sinna on lisatud glutamiini. Glutamiin on asendatav aminohape, mida organism toodab aminohapetest valiin, leutsiin ja isoleutsiin. Glutamiin on vajalik kõigile organismi kiiresti jagunevatele rakkudele, eriti soolestiku limaskestale ja valgeverelibledele. Need rakud katavad glutamiini vajaduse toidust või kui ei jätku, siis organismi glutamiinivarudest. Olukordades, kus stressitase on kõrge (näiteks vigastuse, põletiku või intensiivse treeningu korral), organismi glutamiinivajadus suureneb, mõnikord isegi nii palju, et glutamiini kulub rohkem kui organism suudab seda toota. Sel juhul on glutamiin tinglikult asendamatu aminohape, mis tähendab, et puudujääk tuleb korvata.

Glutamiini mõju: tugevdab immuunssüsteemi


- tõstab glükogeenisisaldust skeletilihastes
- tõstab vere puhveromadusi
- stimuleerib valgusünteesi
- väldib lihaskoe lõhustumist
- stimuleerib kasvuhormooni produktsiooni
- kiirendab soolestiku motoorikat
- reguleerib organismi happe-leelistasakaalu

Milleks kasutatakse?


Kasutamiseks mõeldud kõigile, kes soovivad kiirendada taastumist, põletada rasva ning käivitada valgusünteesi lihasmassi kasvuks. Valgusünteesi käivitamiseks on esmaseks tingimuseks taastada lihaskoe leutsiinitase .

Kuidas kasutada?


Soovituslikult segada 10g pulbrit (2 kulpi, kulp on pakendis kaasas) 200ml mahla või veega peale trenni.


Mida sisaldab?


Sarnased tooted