FITLAND - LABELLAMAFIA - PERFECT NUTRITION

Esileht / 100% Whey Vadakuvalk + Isolaat 2,270 KG

100% Whey Vadakuvalk + Isolaat 2,270 KG

29,40 € 49,00 €

* Flavor


Kogus:

NAISED
   Kleidid / Seelikud
   Retuusid
   Jakid
   Püksid
   Särgid / Topid
   Pükskostüümid / Bodid
   Aksessuaarid
   Bikiinid / Pesu / Trikood


 MEHED
   Püksid
   Särgid


JALANÕUD
   Jalanõud


INFO
   Suuruste tabel 


TOIDULISANDID
   Toidulisandid


Milleks kasutatakse?


Vadakuvalgu tooraine ehk puhta valgupulbri või filtreeritud valgupulbri tootjaid ei ole maailmas palju. Palju on ettevõtteid ja kaubamärke, kes ostavad sisse teatud tootja tooraine, lisavad teatud maitse ja värviaineid ning saadavad müüki kui enda toode. Sisuliselt on toode sama kui kellegi teise tootja oma, mis toodetud samast tehasest tulnud toorainest. Kõik sõltub kokkuvõttes hinnast ja turundus-reklaamist. Ei ole mõtet uskuda, et kellel kõige rohkem lihastes pilte, et see ka kõige parem toode on, teiseks, et kui kallis = kvaliteet. Toidulisandite maailmas see ei pea paika.

Vadakuvalk toetab keha täiusliku aminohapete kooslust, et kasvatada massi ning suurendada jõudu ja taastumist. Kõik kulturistid ja professionaalsed sportlased teavad, kui oluline on kasutada vadakuvalgu toidulisandeid, mis aitavad kaasa massi- ja jõu kasvatamisele ning lühendavad taastumisele kuluvat aega. Vadakuvalgu imendumine on kiire, mis tähendab, et see jõuab kiiresti sinna kuhu vaja. Need toidulisandid mängivad olulist rolli treeningujärgses toitumises, kui keha on kataboolses seisundis ning vajab kiiret valgusüsti. Lisaks eelnimetatud kasuteguritele töötab vadakuvalk ka antioksüdandina – teaduslikud uuringud on näidanud, et vadakuvalgu regulaarne kasutamine tugevdab immuunsüsteemi.

100% Whey Protein + whey isolated (100% CARBERY tooraine) – Perfect Nutrition julgeb oma valku julgelt testida kõige tuntumate ja parimatega. Segunemise, maitse ja puhtuse kvaliteedi suhtes on raske vastast leida. Antud vadakuvalku + vadakuvalgu isolaati on võimalik saada 7 maitsega:

-Šokolaad
-Vaarikas
-Vanilje
-Banaan
-Virsiku-õuna
-Pirni-jogurti
-Metsamarja

Kuidas kasutada?


Üldine kuldreegel on 1g kehakaalu kg kohta. Kui kehakaal on näiteks 80kg, siis minimaalne soovituslik päevane kogus oleks 80g valku. Konteineris kaasas olev kulp on ~12g-14g vadakuvalku.
Soovituslik on segada pulber vastavalt oma maitsele veega, piimaga või mahlaga. Hommikul ja peale trenni.

Mida sisaldab?


Perfect Nutrition vadakuvalk mustast seeriast.


100% Whey + Whey Isolated (CARBERY tooraine) valk, nii nagu nimgii ütleb - konsentreeritud vadakuvalgu ja kõige puhtama kuju vadakuvalgu isolaadi segu. Kõik on puhas, ei ole lisatud tehase mikse ja reklaami jaoks ebavajalike lisaaineid. See on puhas kvaliteet - maitse, kvaliteet ja lahustavus. Oled sa leidnud valku, mis lahustub isegi lusikaga tassis segades? Sheikeris paar korda loksutades, ilma sõelata?

 

Inimesed, kes ostsid selle, ostsid ka neid tooteid